Profilaktyka

Etiologia (przyczyny) próchnicy i chorób przyzębia jest obecnie dobrze rozpoznana. Jednak wszyscy lekarze podkreślają, że lepiej jest zapobiegać niż leczyć! Dlatego bardzo ważne są konkretne działania zmierzające do ochrony i zabezpieczenia naszych zębów i dziąseł.
W osiągnięciu pełnego sukcesu we wszelkich działaniach profilaktycznych potrzebna jest ścisła współpraca między lekarzem a pacjentem.
Traktujemy w naszej praktyce każdego pacjenta indywidualnie. 

Więcej

Umów wizytę, tel:

+48 58 345 48 37

Czynne:

Poniedz. 11 - 20; Wtorek 9 - 20;
Środa - Czwartek
8 - 20;
Piątek 9 - 15

Czynne: Poniedz. 11 - 20; Wtorek 9 - 20

  Środa - Czwartek 8 - 20;   Piątek 9 - 15

Praktyka Stomatologiczna PERŁA istnieje już od 20 lat.

Naszą dewizą jest kompleksowa opieka nad zdrowiem i uśmiechem wszystkich pacjentów, od maluszków po seniorów. Dzięki miłej, przyjaznej, a nawet trochę domowej atmosferze chcemy sprawić, aby wszyscy, którzy będą szukać u nas pomocy, czuli się dobrze zaopiekowani.

Nasze kwalifikacje zawodowe Dyplomy i certyfikaty zdobywamy poprzez uczestnictwo w licznych konferencjach, kongresach oraz kursach praktycznych z różnych dziedzin stomatologii.W naszej praktyce pracujemy w trzech zespołach lekarz-asystentka. Każdy lekarz rozwija się w innej dziedzinie stomatologii. Współpracujemy ze sobą w trosce o pacjenta.

Pacjent naszego gabinetu ma przydzielonego lekarza prowadzącego, który w zależności od potrzeb terapeutycznych konsultuje i kieruje do lekarza innej specjalności i dzięki temu rozwiązujemy także skomplikowane przypadki.

Lubimy się i wspólnie troszczymy o jak najlepszą jakość usług w naszej Praktyce. O tym jak kompetentne, miłe i pomocne są nasze asystentki można się przekonać rejestrując się na wizytę :)

Zapraszamy serdecznie!
Mamy dla Ciebie czas!

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych