Profilaktyka

Etiologia (przyczyny) próchnicy i chorób przyzębia jest obecnie dobrze rozpoznana. Jednak wszyscy lekarze podkreślają, że lepiej jest zapobiegać niż leczyć! Dlatego bardzo ważne są konkretne działania zmierzające do ochrony i zabezpieczenia naszych zębów i dziąseł.
W osiągnięciu pełnego sukcesu we wszelkich działaniach profilaktycznych potrzebna jest ścisła współpraca między lekarzem a pacjentem.
Traktujemy w naszej praktyce każdego pacjenta indywidualnie. 

Więcej

Umów wizytę, tel:

+48 58 345 48 37

Czynne:

Poniedz. 11 - 20; Wtorek 9 - 20;
Środa - Czwartek
8 - 20;
Piątek 9 - 15

Czynne: Poniedz. 11 - 20; Wtorek 9 - 20

  Środa - Czwartek 8 - 20;   Piątek 9 - 15

Lekarz stomatologii Alicja Unger

Dentyści Gdańsk (separator)
Alicja Unger Jest lekarzem stomatologiem i doradcą dietetycznym. Studia na Wydziale Lekarsko –
Stomatologicznym Gdańskiej Akademii Medycznej ukończyła w 1990 roku. Swój warsztat pracy doskonaliła również zdobywając doświadczenia w trakcie szkoleń u boku cenionych w
Polsce i na świecie liderów nowoczesnej stomatologii.
Dr Unger specjalizuje się przede wszystkim w stomatologii odtwórczej, protetyce, chorobach stawu skroniowo-żuchwowego oraz protetyce rekonstrukcyjnej, czyli najbardziej zaawansowanych dziedzinach stomatologii. W swojej pracy przeprowadza skomplikowane zabiegi z wykorzystaniem najnowocześniejszych technik i urządzeń.

W 2013 roku ukończyła podyplomowe studia w Instytucie Żywienia i Żywności w Warszawie „Żywienie człowieka zdrowego i chorego”.
Regularnie podnosi swoje kompetencje uczestnicząc w międzynarodowych konferencjach i warsztatach poświęconych stosowaniu najnowszych osiągnięć nauki w dziedzinie
stomatologii i dietetyki. W pracy cechuje ją dokładność i holistyczne podejście do pacjenta.

Dyplomy i certyfikaty

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych